Trampolína 366 je nářadí, s nímž můžete svůj život významně změnit k lepšímu.
Zvedne vám náladu – mezilidské vztahy v dnešní době nejsou v řadě případů zrovna růžové, může za to celá řada okolností, ale především samotná vůle v lidském nitru vést veškeré záležitosti formou dialogu a s empatie. Když trávíte s nějakou „problémovou“ osobou mnoho hodin na pracovišti, může to vyvolat i agresivitu a sklony k depresím. Jistě, že není snadné takto žít a ne vždy to jde se takovým lidem vyhnout, ale tím spíše bychom měli mít doma nějaký antistres, cokoli k odreagování, např. chytrou plastelínu, gymnastické míče a masážní míčky a třeba i trampolínu.
O skákání na trampolínách se ví již dlouhou dobu, že vylepšuje náladu dětem i dospělým, a to mnohem lépe, než některé sportovní aktivity. Je to zřejmě tím svérázným pohybem, který se vám stěží podaří napodobit jinde. Do hry se zapojuje celé tělo, na které působí dvě protichůdné síly – gravitační a odstředivá, tím se buňky v těle velmi dobře prokrvují a lépe jsou do nich přiváděny živiny a odváděny zplodiny. V okamžiku dosažení nejvyššího bodu výskoku dochází na okamžik k beztížnému stavu a tento jev si mnozí lidé nedovedou vynachválit.
Skákejte naboso – jistě jste již někdy slyšeli o bosonohých chodnících, budují se na mnoha místech ve volné přírodě, někde i v centrech měst, např. v Českých Budějovicích, a jejich cílem je uvědomit současnou populaci o oslabených svalech chodidel, o zborcené klenbě, otlacích z obuvi a dalších potížích. Někteří lidé svým chodidlům nevěnují mnoho pozornosti, ale neuvědomují si, že pohyb v nevhodné obuvi má za následek problémy s páteří, klouby a vadným držením těla, což může mít vliv i na špatnou funkci vnitřních orgánů. Velká plocha trampolíny je vhodný způsob, jak svaly chodidel posílit, navrátit klenbě přirozený tvar a tím zlepšit svůj život v mnoha ohledech.